Medewerkers

Onze medewerkers zijn voor en achter de schermen voor u actief. Zij adviseren op het vlak van HRM, doen (proactief) functieonderzoek en zijn verantwoordelijk voor de totstandkoming van nieuwe edities van FWG 3.0 en trendrapporten. Klik op hun namen om meer te lezen over hun achtergrond en expertise.

Adviseurs

Ilse Dijkstra

Manager FWG advies

030-2669 452

idijkstra@fwg.nl

Ernst Roemer

Senior adviseur

030-2669 455

eroemer@fwg.nl

Marjan van Amstel

Accountmanager

030-2669 459

mvanamstel@fwg.nl

Albert Wielink

Senior adviseur

030-2669 418

awielink@fwg.nl

Benthe Vos

Adviseur

030-2669 467

bvos@fwg.nl

Betty Nagtegaal

Adviseur

030-2669 453

bnagtegaal@fwg.nl

Elise Griffioen

Adviseur

030-2669 423

egriffioen@fwg.nl

Fleur Schreuders

Senior adviseur/FUWASYS-gecertificeerd

030-2669 411

fschreuders@fwg.nl

Frank de Jager

Adviseur

030-2669 466

fdejager@fwg.nl

Juliëtte Hassell

Adviseur Cariben

+1721 523 8191/+1721 588 1745

jhassell@fwg.nl

Karlijn Margry

Adviseur

030-2669 404

kmargry@fwg.nl

Lisanne Albers

Adviseur

030-2669 435

lalbers@fwg.nl

Marijke Akerboom

Adviseur

030-2669 441

makerboom@fwg.nl

Marleen Davelaar

Adviseur / FUWASYS-gecertificeerd

030-2669 409

mdavelaar@fwg.nl

Maya Hendriksen

Adviseur

030-2669 403

mhendriksen@fwg.nl

Nicole Braham

Adviseur

030-2669 470

nbraham@fwg.nl

Patrick Gros

Adviseur

030 - 2669 416

pgros@fwg.nl

Renée van Meegeren

Senior adviseur

030-2669 417

rvanmeegeren@fwg.nl

030-2669 458

sberg@fwg.nl

Sven Roffelsen

Adviseur

030-2669 446

sroffelsen@fwg.nl

Zoé Poetsema

Adviseur

030-2669 457

zpoetsema@fwg.nl

Bakir Awad

Senior adviseur

030-2669 400

bawad@fwg.nl

Barbara de Jong

Senior adviseur

030-2669 429

bdejong@fwg.nl

Liesbeth Heuts

Senior adviseur

030-2669 463

lheuts@fwg.nl

Sabine Uitslag

Projectdirecteur werkplezier/Chief Inspiration Officer

030 - 2669 400

info@fwg.nl

Adviseurs arbeidsmarkt

Aryan van der Griendt

Senior adviseur

030-2669 443

avandergriendt@fwg.nl

Bram de Gier

Senior adviseur

030-2669 447

bdegier@fwg.nl

Onno Verbaas

Senior adviseur

030-2669 419

overbaas@fwg.nl

Chris-Jan van Leeuwen

Senior adviseur

030-2669 469

cvanleeuwen@fwg.nl

Annemiek Pater

Adviseur

030-2669 425

apater@fwg.nl

R&D

Geertje van de Ven

Manager R&D

030-2669 428

gvandeven@fwg.nl

Irene van de Glind

Senior onderzoeker

030-2669 445

ivandeglind@fwg.nl

Jos van Rooij

Data-scientist

030-2669 408

jvanrooij@fwg.nl

Peter Andriessen

Senior projectleider HR

030-2669 438

pandriessen@fwg.nl

Systeemexperts

Arthur Warmer

Beheerder FWG systeem en methodiek

030-2669 426

awarmer@fwg.nl

Benny Bourgonje

FWG-deskundige | FUWASYS-gecertificeerd

030-2669 406

bbourgonje@fwg.nl

Eric Meeuwsen

Beheerder FWG systeem en methodiek

030-2669 410

emeeuwsen@fwg.nl

Frank van Riemsdijk

FWG-deskundige / Senior adviseur

030-2669 412

fvanriemsdijk@fwg.nl

Henk Dijkstra

FWG-Deskundige/Adviseur

030-2669 456

hdijkstra@fwg.nl

Marieke Horjus-Van Gelder

FWG-deskundige/Adviseur

Monique de Jong

Bestandsanalist

030-2669 472

mdejong@fwg.nl

Sander Kleiweg

Manager Systeem & Shared Service Center

030-2669 430

skleiweg@fwg.nl

Hans Krikke

Projectdirecteur Systeem / Coördinator Experts on demand

030-2669 400

hkrikke@fwg.nl

Marketing & Communicatie

Ed van Meeuwen

Senior marketeer

030-2669 448

evanmeeuwen@fwg.nl

Gerlant Oosten

Communicatieadviseur

030-2669 433

goosten@fwg.nl

Annefrouke Haaksema

Medewerker Marketing & Communicatie

030-2669 400

ahaaksema@fwg.nl

Cristel van Maarsseveen

Communicatieadviseur

030-2669 400

cvanmaarsseveen@fwg.nl

Financiële administratie

Chantal de Bie

Manager Financiële administratie

030-2669 407

cdebie@fwg.nl

Hermani Soerjonotokoesoemo

Medewerker Financiële administratie

Frontoffice & Support

Chantal Haspels-Vendrig

Management Assistente

030-2669 431

cvendrig@fwg.nl

Jessica van Rotterdam

Management Assistente

030-2669 421

jvanrotterdam@fwg.nl

Mireille de Kruijf-Witkamp

Medewerker Frontoffice & Support

030-2669 422

mdekruijf@fwg.nl

Martine van Horssen

Medewerker Frontoffice & Support

030 – 2669 400

mvanhorssen@fwg.nl

Carolien Rietveld-ten Broeke

Medewerker Frontoffice & Support

030 – 2669 400

crietveld@fwg.nl

Alexandra Mulders

Medewerker Frontoffice & Support

030-2669 468

amulders@fwg.nl

Directie

Jan Helmond

Algemeen Directeur

030-2669 400

servicepunt@fwg.nl

Astrid Westerbeek

Directeur Onderzoek & Innovatie

030-2669 434

awesterbeek@fwg.nl