Medewerkers

Onze medewerkers zijn voor en achter de schermen voor u actief. Zij adviseren op het vlak van HRM, doen (proactief) functieonderzoek en zijn verantwoordelijk voor de totstandkoming van nieuwe edities van FWG 3.0 en trendrapporten. Klik op hun namen om meer te lezen over hun achtergrond en expertise.

Adviseurs

Ilse Dijkstra

Manager FWG advies

Ernst Roemer

Senior adviseur

Albert Wielink

Senior adviseur

Benthe Vos

Adviseur

030-2669 467

bvos@fwgadvies.nl

Fleur Schreuders

Senior adviseur/FUWASYS-gecertificeerd

Juliëtte Hassell

Adviseur Cariben

+1721 523 8191/+1721 588 1745

jhassell@fwgadvies.nl

Siebrand Bisschop

Senior adviseur

030-2669 400

servicepunt@fwg.nl

Ria Reijn

Manager Progressional People

Aryan van der Griendt

Adviseur Progressional People

Bakir Awad

Senior adviseur Progressional People

Daphne Schelkers

Senior adviseur Progressional People

Jacqueline Marselis

Senior adviseur Progressional People

Joris Kuppens

Adviseur Progressional People

Koos van der Kleij

Adviseur Progressional People

Valentijn Spit

Senior adviseur Progressional People

R&D

Geertje van de Ven

Senior projectleider onderzoek

030-2669 428

gvandeven@fwg.nl

Jos van Rooij

Data-scientist

030-2669 408

jvanrooij@fwg.nl

Peter Andriessen

Senior projectleider HR

030-2269 438

pandriessen@fwg.nl

Roel Rutjens

Onderzoeker

030-2669454

rrutjens@fwg.nl

Systeemexperts

Annemiek Pater

Functioneel adviseur platformen

030-2669 425

apater@fwg.nl

Arthur Warmer

Beheerder FWG systeem en methodiek

030-2669 426

awarmer@fwg.nl

Benny Bourgonje

FWG-deskundige | FUWASYS-gecertificeerd

030-2669 406

bbourgonje@fwg.nl

Eric Meeuwsen

Beheerder FWG systeem en methodiek

030-2669 410

emeeuwsen@fwg.nl

Hedwig Pijnenburg

Bestandsanalist

030-2669 415

hpijnenburg@fwg.nl

Sander Kleiweg

Manager Systeem & Shared Service Center

030-2669 430

skleiweg@fwg.nl

Marketing & Communicatie

Ed van Meeuwen

Senior marketeer

030-2669 448

evanmeeuwen@fwg.nl

Gerlant Oosten

Manager Communicatie

030-2669 433

goosten@fwg.nl

Iris Brummelhuis

Senior adviseur Communicatie

Annefrouke Haaksema

Medewerkster Marketing & Communicatie

Financiele administratie

Chantal de Bie

Manager Financiële administratie

030-2669 407

cdebie@fwg.nl

Hermani Soerjonotokoesoemo

Medewerkster Financiële administratie

Frontoffice & Support

Chantal Haspels-Vendrig

Management Assistente

030-2669 431

cvendrig@fwg.nl

Jessica van Rotterdam

Management Assistente

Margareth Oosting

Medewerkster Frontoffice & Support

030-2669 414

moosting@fwg.nl

Mireille de Kruijf-Witkamp

Medewerkster Frontoffice & Support

030-2669 422

mdekruijf@fwg.nl

Rachel Agterberg

Medewerkster Frontoffice & Support

030-2669 439

ragterberg@fwg.nl

Alexandra Mulders

Medewerkster Frontoffice & Support

Directie

Jan Helmond

Directeur

030-2669 400

servicepunt@fwg.nl