Medewerkers

Onze medewerkers zijn voor en achter de schermen voor u actief. Zij adviseren op het vlak van HRM, doen (proactief) functieonderzoek en zijn verantwoordelijk voor de totstandkoming van nieuwe edities van FWG 3.0 en trendrapporten. Klik op hun namen om meer te lezen over hun achtergrond en expertise.

Adviseurs

Ilse Dijkstra

Manager FWG advies

030-2669 452

idijkstra@fwgadvies.nl

Ernst Roemer

Senior adviseur

030-2669 455

eroemer@fwgadvies.nl

Eline van Gerwen – Kramer

Senior adviseur

030-2669 442

evangerwen@fwg.nl

Marjan van Amstel

Accountmanager

Albert Wielink

Senior adviseur

030-2669 418

awielink@fwgadvies.nl

Benthe Vos

Adviseur

030-2669 467

bvos@fwgadvies.nl

Fleur Schreuders

Senior adviseur/FUWASYS-gecertificeerd

Frank de Jager

Adviseur

030-2669 466

fdejager@fwgadvies.nl

Juliëtte Hassell

Adviseur Cariben

+1721 523 8191/+1721 588 1745

jhassell@fwgadvies.nl

Marleen Davelaar

Adviseur / FUWASYS-gecertificeerd

030-2669 409

mdavelaar@fwgadvies.nl

Renée van Meegeren

Senior adviseur

Ria Reijn

Manager Progressional People

Aryan van der Griendt

Adviseur Progressional People

Bakir Awad

Senior adviseur Progressional People

Daphne Schelkers

Senior adviseur Progressional People

Eveline Hadewegg Scheffer

Adviseur Progressional People

Jacqueline Marselis

Senior adviseur Progressional People

Joris Kuppens

Adviseur Progressional People

Koos van der Kleij

Adviseur Progressional People

Valentijn Spit

Senior adviseur Progressional People

Onno Verbaas

Senior adviseur

030-2669419

overbaas@fwg.nl

Chris-Jan van Leeuwen

Senior adviseur

030-2669469

cvanleeuwen@fwg.nl

Bram de Gier

Senior adviseur

030-2669447

bdegier@fwg.nl

R&D

Astrid Westerbeek

Manager R&D

030-2669 434

awesterbeek@fwg.nl

Geertje van de Ven

Senior projectleider onderzoek

030-2669 428

gvandeven@fwg.nl

Irene van de Glind

Onderzoeker

030-2669 445

ivandeglind@fwg.nl

Jos van Rooij

Data-scientist

030-2669 408

jvanrooij@fwg.nl

Kea Alkema

Junior Onderzoeker

030-2669 454

kalkema@fwg.nl

Peter Andriessen

Senior projectleider HR

030-2269 438

pandriessen@fwg.nl

Systeemexperts

Annemiek Pater

Functioneel adviseur platformen

030-2669 425

apater@fwg.nl

Arthur Warmer

Beheerder FWG systeem en methodiek

030-2669 426

awarmer@fwg.nl

Benny Bourgonje

FWG-deskundige | FUWASYS-gecertificeerd

030-2669 406

bbourgonje@fwg.nl

Eric Meeuwsen

Beheerder FWG systeem en methodiek

030-2669 410

emeeuwsen@fwg.nl

Frank van Riemsdijk

FWG-deskundige

030-2669 412

fvanriemsdijk@fwg.nl

Sander Kleiweg

Manager Systeem & Shared Service Center

030-2669 430

skleiweg@fwg.nl

Marketing & Communicatie

Ed van Meeuwen

Senior marketeer

030-2669 448

evanmeeuwen@fwg.nl

Gerlant Oosten

Manager Communicatie

030-2669 433

goosten@fwg.nl

Iris Brummelhuis

Senior adviseur Communicatie

06-20736663

ibrummelhuis@fwg.nl

Annefrouke Haaksema

Medewerkster Marketing & Communicatie

030-2669 424

ahaaksema@fwg.nl

Financiele administratie

Chantal de Bie

Manager Financiële administratie

030-2669 407

cdebie@fwg.nl

Hermani Soerjonotokoesoemo

Medewerkster Financiële administratie

Frontoffice & Support

Chantal Haspels-Vendrig

Management Assistente

030-2669 431

cvendrig@fwg.nl

Jessica van Rotterdam

Management Assistente

030-2669 421

jvanrotterdam@fwg.nl

Margareth Oosting

Medewerkster Frontoffice & Support

030-2669 414

moosting@fwg.nl

Mireille de Kruijf-Witkamp

Medewerkster Frontoffice & Support

030-2669 422

mdekruijf@fwg.nl

Alexandra Mulders

Medewerkster Frontoffice & Support

Martine van Horssen

Medewerkster Frontoffice & Support

030 – 2669 439

mvanhorssen@fwg.nl

Directie

Jan Helmond

Directeur

030-2669 400

servicepunt@fwg.nl